Janssen, Horst(1929-1995)
Johan Christian Dahl 1976
Radering, lysmål
33x24
Signert og datert nede t.h.: H J 76
Signert, datert og påtegnet nede i trykket: "Johan Christian Dahl nach deLaroche Paris 1847 gruss an Løska 3 11 76 HJ". Nummerert nede t.v.: 56/75.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00