Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Janssen, Horst(1929-1995)
Johan Christian Dahl 1976

Radering, lysmål
33x24
Signert og datert nede t.h.: H J 76

Signert, datert og påtegnet nede i trykket: "Johan Christian Dahl nach deLaroche Paris 1847 gruss an Løska 3 11 76 HJ". Nummerert nede t.v.: 56/75.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00