Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
124
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Janssen, Horst
(1929-1995)
Litografi, lysmål
44x31
Signert nede t.h.: JH
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00