Waksvik, Skule(1927-2018)
Sittende bjørn 1985
Bronse
H: 28 cm
Signert og datert på plinten: Skule 19 W 85
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
Bronse
H: 28 cm
Vurdering