Borgen, Fredrik(1852-1907)
Småbåthavn 1889
Olje på lerret
45x52
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen 89
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
45x52
Vurdering