Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Fjell, Kai (1907-1989)
Ung pike

Fargelitografi, lysmål
37x29
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 200/nr. 149. Fra 1961.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000