Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Keyser, Ragnhild (1889-1943)
Sydlandsk landskap med hus

Olje på plate
35x27
Signert nede t.h.: RK

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering