Rose, Knut(1936-2002)
Ibsenmappe: Gengangere
Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert nede t.h.: Knut Rose, samt påtegnet og nummerert nede t.v.: EA 9/20.
4. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1988. Originalforpakningen medfølger merket: Rose EA 9/20.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000