Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Rose, Knut (1936-2002)
Ibsenmappe: Gengangere

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 15 er signert nede t.h.: Knut Rose, samt påtegnet og nummerert nede t.v.: EA 9/20.

4. bind i Henrik Ibsen-serien. Utgitt av: Edouard Weiss, Paris 1988. Originalforpakningen medfølger merket: Rose EA 9/20.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000