Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Nordhagen, Johan(1856-1956)
Kvinne og mann i interiør 1910

Radering, lysmål
25x28
Signert og datert i trykket nede t.v.: Joh Nordhagen 1910.

Vurdering

Tilslag NOK 3 000