Nordhagen, Johan(1856-1956)
Kvinne og mann i interiør 1910
Radering, lysmål
25x28
Signert og datert i trykket nede t.v.: Joh Nordhagen 1910.
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Radering, lysmål
25x28
Vurdering