Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Balke, Peder(1804-1887)
Vardøhus festning

Olje på papir, oppklebet på plate
38x52
Usignert

Malt i 1860-årene.

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 350 000