Balke, Peder(1804-1887)
Vardøhus festning
Olje på papir, oppklebet på plate
38x52
Usignert
Malt i 1860-årene.
Vurdering
NOK 400 000–600 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 350 000
38x52
Usignert
Malt i 1860-årene.
Vurdering
NOK 400 000–600 000