Olje på papir, oppklebet på plate
38x52
Usignert
NOK 400 000–600 000
38x52
Usignert
Olje på lerret
29,5x24
Signert og datert nede t.v.: HG Oct. 45
Olje på lerret
88x127
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1878
Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: L Munthe.
Olje på lerret
56x90
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: Xania 1879.
Olje på lerret
50x76
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1905
Olje på lerret, oppklebet på plate
41x68
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielssen. 1878
Olje på lerret
85x120
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1897
Olje på lerret
49x79
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1872.
Pastell på tynt lerret
54x90
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 87.
Olje på lerret
45x66
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow- 87.
Olje på lerret
62x37
Signert nede t.v.: C. Krohg
Olje på lerret
60x67
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
60x51
Signert nede t.h.: O Krohg
Olje på lerret
58x44
Usignert
Olje på lerret
66x100
Signert og datert nede t.v.: Gerhard Munthe 1894.
Olje på lerret
56x43
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Ulvin. 1889.
Olje på lerret
45x68
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen. 1899.
Akvarell på papir
86x111
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen 09.
Olje på lerret
65x93
Signert nede t.h:. Axel Ender-
Olje på lerret
66x46
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Olje på lerret
84x152
Signert og datert nede t.h.: Elisabeth Sinding 08.
Olje på lerret
108x154
Signert og datert nede t.h.: G Stenersen. 28
Olje på lerret
89x112
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 1905-6
Olje på lerret
73x101
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Fargetresnitt med håndkolorering
30,5x37
Signert nede t.h.: Astrup
19x25
Signert nede t.v.: N. Astrup
18x25,8
Signert nede t.h.: N. Astrup
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.v.: J Heiberg 1911
75x88
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -15
Olje på lerret
79x57
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Xan Krohn Singapore 1920
Olje på lerret
71x58
Signert og datert nede t.h.: Xan Krohn 1920
Olje på lerret
43x36
Signert og datert nede t.v.: Xan Krohn Paris 1934
Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1918.
Olje på lerret
41x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby L.hmr. 1929
Olje på lerret
64x67
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. -30
Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: A- Kavli.
Olje på lerret
45x52
Signert nede t.h.: A. Kavli
Olje på lerret
42x66
Signert nede t.h.: A. Kavli.
Olje på lerret
78x84
Signert nede t.h.: A- Kavli.
Olje på plate
102x94
Signert nede t.h.: Weidemann.
Olje på plate
60x80
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 47.
Olje på plate
34x32
Signert nede t.v.: Weidemann
Olje på plate
39x23
Signert og datert oppe t.v.: J Rian 36
Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Kai Fjell
Olje på lerret
60x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 57
Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på lerret
64x75
Signert og datert nede t.h.: H Kihle -37
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1951
Olje på plate
56x73
Signert nede på midten: Bendik Riis
Olje på lerret
65x41
Signert og datert nede t.v.: E Merton 58
64x51
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Olje på lerret
92x72
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre 1976
Olje på lerret
147x98
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -75
Olje på lerret
141x176
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81
Olje på papir
41x54
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Weidemann 73
Olje på lerret
90x90
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 83
Olje på lerret
81x101
Signert nede t.v.: Knut Rose
Olje på lerret
130x100
Signert og datert nede t.h.: Liv Ørnvall -01
Olje på lerret
147x203
Signert til venstre på ombrettet kant på lerretet: Nerdrum
Bemalt tre
H: 81 cm
Dateres til ca. 1460-1470. Har antagelig hørt sammen med flere skulpturer i et katolsk alterskap.
Sølv
H: 20 cm. Vekt: 1100 gr.
Barokk. Mester: Jens Pedersen Leth, Trondheim, virksom 1705-1718.