Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Merton, Erling (1898-1967)
Høst 1958

Olje på lerret
65x41
Signert og datert nede t.v.: E Merton 58

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Höst"

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering