Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Sparre, Victor (1919-2008)
Den blå by 1976

Olje på lerret
92x72
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre 1976

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Den blå by Victor Sparre 1976".

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 46 000