Sparre, Victor(1919-2008)
Den blå by 1976
Olje på lerret
92x72
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre 1976
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Den blå by Victor Sparre 1976".
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 46 000