Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn

Olje på lerret
81x65
Signert nede t.v.: Kai Fjell

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 350 000