Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Sinding, Elisabeth(1846-1930)
Båtopptrekking 1908

Olje på lerret
84x152
Signert og datert nede t.h.: Elisabeth Sinding 08.

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000