Gauguin, Paul René(1911-1976)
Komposisjon 1972
Litografi og collage
60x62
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972
Nummerert nede t.v.: No 2/30.
Vurdering
NOK 6 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Litografi og collage
60x62
Nummerert nede t.v.: No 2/30.
Vurdering
NOK 6 000