Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Gauguin, Paul René (1911-1976)
Komposisjon 1972

Litografi og collage
60x62
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1972

Nummerert nede t.v.: No 2/30.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 6 000