Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Sammen 1991
Litografi, lysmål
48x60
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -91
Nummerert nede t.v.: 27/120. Påtegnet nede t.v.: ""Sammen" -org lito grønn versjon". Påtegnet nede på arket: "Erindring om Pomorhandelen i Finmark (1916)".
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 14 500