Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Drøm

Litografi
50x64
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Påtegnet nede t.v.: Epreuve d'artiste.
Fra 1975.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering