Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Deberitz, Per (1880-1945)
Hus i landskap 1911

Olje på lerret
44x55
Signert og datert nede t.v.: 14-7-11. PD.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000