Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Hus i landskap 1911

Olje på lerret
44x55
Signert og datert nede t.v.: 14-7-11. PD.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000