Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi, lysmål
47x62
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 128/500.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000