Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fra Pittsburgh

Olje på lerret
41x51
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Frits Thaulow "Fra Pittsburg" 1898". Frits Thaulow reiste til Pittsburgh i 1898 og foretok en rundreise i USA den høsten.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 46 000