Savio, John(1902-1938)
Sittende akt 1937
Blyant og akvarell på papir, lysmål
26x21
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: John Savio 37 Savio
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
26x21
Vurdering