Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Savio, John(1902-1938)
Sittende akt 1937

Blyant og akvarell på papir, lysmål
26x21
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: John Savio 37 Savio

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000