Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Savio, John (1902-1938)
Sittende akt 1937

Blyant og akvarell på papir, lysmål
26x21
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: John Savio 37 Savio

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering