Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Krohn, Xan (1882-1959)
Fra Hawai 1920

Olje på lerret
86x64
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Hawai 1920 Xan Krohn

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering