Krohn, Xan(1882-1959)
Fra Hawai 1920
Olje på lerret
86x64
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Hawai 1920 Xan Krohn
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
86x64
Vurdering