Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Høyonn på Vik i Stange, Hedmark 1884

Olje på lerret
26x44
Usignert

UTSTILT:

Blaafarveværket 1988.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering