Munthe, Gerhard(1849-1929)
Høyonn på Vik i Stange, Hedmark 1884
Olje på lerret
26x44
Usignert
Blaafarveværket 1988.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Olje på lerret
26x44
Usignert
Blaafarveværket 1988.
Vurdering