Christensen, Finn(1920-2009)
Dikt selv
Olje på lerret
73x60
Signert nede på midten: F. Christensen
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Olje på lerret
73x60
Vurdering
NOK 10 000