Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Christensen, Finn(1920-2009)
Dikt selv

Olje på lerret
73x60
Signert nede på midten: F. Christensen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00