Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Christensen, Finn (1920-2009)
Dikt selv

Olje på lerret
73x60
Signert nede på midten: F. Christensen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000