Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Peters, Wilhelm (1851-1935)
Hvile i slåtten 1877

Olje på lerret
79x68
Signert og datert nede t.h.: Wilh Peters 1877

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 37 000