Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Fargelitografi, lysmål
53x73
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 152/200.

Vurdering
NOK 2 000