Rickhard, Leonard(1945-)
Uten tittel
Olje på lerret
92x130
Signert nede t.h.: LR
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Leonard Rickhard 1989".
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
92x130
Signert nede t.h.: LR
Vurdering
NOK 120 000–150 000