Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Rickhard, Leonard (1945-)
Uten tittel

Olje på lerret
92x130
Signert nede t.h.: LR

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Leonard Rickhard 1989".

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 80 000