Nesch, Rolf(1893-1975)
Par
Litografi, lysmål
59x41
Signert nede t.h.: Rolf Nesch
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 10/10. Thon trykk.
Helliesen/Sørensen nr. 581.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Litografi, lysmål
59x41
Signert nede t.h.: Rolf Nesch
Helliesen/Sørensen nr. 581.
Vurdering