Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Par

Litografi, lysmål
59x41
Signert nede t.h.: Rolf Nesch

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 10/10. Thon trykk.
Helliesen/Sørensen nr. 581.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00