Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Sangeren Peter Cornelius

Olje på lerret, oppklebet på plate
36x30
Signert oppe t.v.: Karsten.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Sangeren Peter Cornelius".

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 60 000