Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Komposisjon 1988

Litografi med håndkolorering, lysmål
46x65
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88

Nummerert nede t.v.: 47/75.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000