Komposisjon 1988
Litografi med håndkolorering, lysmål
46x65
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88
Nummerert nede t.v.: 47/75.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000