Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved fyrtårn 1907
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 07.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
38x55
Vurdering
NOK 30 000