Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Sørfjorden, Hardanger 1903

Olje på lerret
46x65
Signert og datert nede t.v.: Grimelund. 1903

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 10 500