Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Sørfjorden, Hardanger 1903
Olje på lerret
46x65
Signert og datert nede t.v.: Grimelund. 1903
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 10 500
Olje på lerret
46x65
Vurdering