Picasso, Pablo(1881-1973)
I rampelyset 1966
Radering, lysmål
25x33
Signert nede t.h.: Picasso Datert oppe t.h.: 12.11.66. IV.
Nummerert nede t.v.: 6/50.
Bloch 1415.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000