Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Vinternatt

Litografi med håndkolorering i pastell, lysmål
68x51
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 223/290. Påtegnet med tittel nede på arket, samt: "(lito og pastell)".
Fra 1982.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000