Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Vinternatt

Litografi med håndkolorering i pastell, lysmål
68x51
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 223/290. Påtegnet med tittel nede på arket, samt: "(lito og pastell)".
Fra 1982.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000