Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Interiør 1961

Akvarell på papir
24x32
Signert og datert nede t.v.: Harald Kihle 1961

Påtegnet på baksiden av arket: ""Interiør"".

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering