Kihle, Harald(1905-1997)
Interiør 1961
Akvarell på papir
24x32
Signert og datert nede t.v.: Harald Kihle 1961
Påtegnet på baksiden av arket: ""Interiør"".
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 8 500
Akvarell på papir
24x32
Vurdering