Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Groth, Jan (1938-)
Komposisjon 1967

Kullstift på papir
44x60
Signert og datert nede t.h.: Groth 1967

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering