Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1967

Kullstift på papir
44x60
Signert og datert nede t.h.: Groth 1967

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000