Munch-Auksjonen 2012

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Omega og dådyret

Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 478x645 mm Motivet: 240x365 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1908-09
Woll 350.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000