Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00
Omegas død

Litografi trykket i svart på tykt hvitt
Arket: 478x645 mm Motivet: 307x530 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1908-09
Woll 356.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000