Munch-Auksjonen 2012

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett med hatt I

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 500x375 mm Motivet: 202x185 mm
papir
Usignert

Påtegnet med penn nede t.h.: Selvportret av Edvard Munch
1927
Woll 681.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:00

Vurdering