Barlag, Philip(1840-1913)
Mann i robåt, ettermiddagslys
Olje på lerret
20x30
Signert nede t.h.: Barlag
Vurdering
Tilslag NOK 4 400
Olje på lerret
20x30
Signert nede t.h.: Barlag
Vurdering