Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Fiskerfamilie, Lofoten 1958

Litografi
35,5x44
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -58

Nummerert nede t.v.: 20/25. Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet med dedikasjon og datert: "1964", nede på midten.
Fra 1958.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering