Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Troll 1911

Blyant og penn på papir
25x32,5
Signert og datert nede t.v.: EW 1911

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000