Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Richard Strauss

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 478x329 mm Motivet: 317x215 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet av trykkeren med blyant nede t.v.: "Forsöks tryk 7. 10/3 -1917. 41-68"
Trykt av Nielsen.
1917
Woll 607.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000