Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Broen med de hvite stenene 1953

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 53.

Påtegnet med tittel på to lapper på baksiden av platen: "The Bridge with the white Stones". Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden av rammen: "Figur i landskap".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 40 000