Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnehode 1961

Olje på plate
35x27
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -61

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30