Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnehode 1961

Olje på plate
35x27
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -61

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering