Heiberg, Jean(1884-1976)
Stående akt med gult klede
Olje på lerret
72x58
Signert nede t.h.: J Heiberg
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: "Stående Akt med gult klæde malt ca. 1912-13".
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30