Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Gauguin, Pola (1883-1961)
Komposisjon 1917

Olje på lerret
101x110
Signert og datert nede t.h.: Pola Gauguin 17

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 02.12.-31.12.1933, retrospektiv utstilling over Pola Gauguins arbeider, kat.nr. 23 med tittel: "Komposisjon".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 220 000