Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Sand, Vebjørn (1966-)
Knut Wigert

Litografi, lysmål
43x31
Signert nede t.h.: Vebjørn Sand

Nummerert nede t.v.: 19/110. Påtegnet med tittel nede på arket, samt: lito, og: Ad Fontes.

Vurdering