Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Johannessen, Jens (1934-)
Komposisjon 1974

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.v.: J.J. 74

Signert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen.".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 89 000