Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon 1974

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.v.: J.J. 74

Signert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen.".

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 89 000