Vinjum, Johannes(1930-1991)
Lekende barn
Olje på papir, oppklebet på plate
75x120
Signert nede t.v.: Vinjum
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
75x120
Signert nede t.v.: Vinjum
Vurdering
NOK 70 000–90 000