Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Vinjum, Johannes (1930-1991)
Lekende barn

Olje på papir, oppklebet på plate
75x120
Signert nede t.v.: Vinjum

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 70 000–90 000